Pēdiņa slēptā rāvējslēdzēja iešūšanai Pfaff

Pēdiņa slēptā rāvējslēdzēja iešūšanai Pfaff
Pēdiņa slēptā rāvējslēdzēja iešūšanai Pfaff Pēdiņa slēptā rāvējslēdzēja iešūšanai Pfaff
Cena:14,00€

Bez nodokļa: 11,57€
Ražotājs:  Pfaff
Pieejamība:  Pieejams

Pēdiņa slēptā rāvējslēdzēja iešūšanai Pfaff    Preces kods: 820474096     Burtu artikuls      C D E F G J K L

Neredzamie rāvējslēdzēji ir noslēpti salīdzinot ar parastiem rāvējslēdzējiem. Tie ir paslēpti zem vīles. Tie ir populāri elegantos apģērbos no dārgām drānām, taču var tikt izmantoti arī krekliem, blūzēm un ikdienas apģērbam.  Šos neredzamos rāvējslēdzējus var viegli iešūt izmantojot PFAFF® neredzamā rāvējslēdzēja pēdiņu!
1. Drānas virspusē ar marķieri atzīmējiet rāvējslēdzēja garumu abās atvēruma pusēs.  Rāvējslēdzējam jābūt 2 līdz 3 cm garākam par atvērumu.
2. Ielieciet turētājā neredzamā rāvējslēdzēja pēdiņu un izvēlieties taisno dūrienu ar adatu centrā un dūriena garumu 2,5 līdz 3 mm.
3. Atveriet rāvējslēdzēju un ar īkšķi pieglaidiet drānu pie tā lentes. Neizmantojiet gludekli.
4. Novietojiet atvērtā rāvējslēdzēja labo pusi drānas atvēruma labajā malā ar virspusēm kopā.  Rāvējslēdzēja zobiņiem ir jāatrodas tieši virs vīles līnijas, 2 cm tuvāk Jums (skat. A. att.).  Piespraudiet ar saspraudēm, ja nepieciešams.
5. Uzmanīgi pieglaudiet zobiņus pa labi un nolaidiet virs tiem pēdiņu tā, lai zobiņi ieietu atverē pēdiņas apakšā pa labi no adatas.
6. Sākot no augšas, šujiet rāvējslēdzēju, un apstājieties iepriekš atzīmētā gala punktā.  Nostipriniet vīli tās beigās. Aizveriet rāvējslēdzēju (skat. B. un C. att.)
7. Novietojiet otru rāvējslēdzēja pusi uz atvēruma kreisās malas pret drānas virspusi.  Pārliecinieties vai rāvējslēdzēja zobiņi ir pretī viens otram.
8. Piespraudiet ar saspraudēm rāvējslēdzēju pie drānas. Atveriet rāvējslēdzēju.
9. Uzmanīgi piespiediet zobiņus uz kreiso pusi un nolaidiet pēdiņu. Zobiņi iegulsies pēdiņas kreisajā atverē pa kreisi no adatas.
10. Sāciet šūšanu no augšas un šujiet rāvējslēdzēju pie drānas. Apturiet šūšanu vīles beigās un veiciet nostiprinājumu. Aizveriet rāvējslēdzēju.
11. Beigās nošujiet vīli zem rāvējslēdzēja tā apakšā. Uzlieciet parastā rāvējslēdzēja pēdiņu turētāja labajā pusē. Pabīdiet adatu pa labi (skat. D. att.).
12. Pavelciet rāvējslēdzēja brīvo apašējo galu šuves uzlaides virzienā, un piešujiet cik tuvu vien iespējams.
13. Piespiediet, lai atvērtu vīli. 

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: