Diegi Madeira Rayon No 40 200m 180 toņi

Diegi Madeira Rayon No 40 200m 180 toņi
Cena:1,70€

Bez nodokļa: 1,41€
Ražotājs:  Madeira
Pieejamība:  Pieejams
Diegi Madeira Rayon No 40 200m 180 toņi. Ražotāja /pasūtījuma artikuls - No 9840
Rayon
Tie ir augstas kvalitātes diegi, kuri izgatavoti no mākslīgā zīda-100% viskoze. Speciāli izstrādāti mājsaimniecībās izmantojamām šujmašīnām un izšūšanas mašīnām.
Pateicoties brīnišķīgai sākotnējo izejmateriālu kvalitatei un modernai krāsošanas tehnoloģijai, Rayon atbilst jaunās paaudzes datorizēto mašīnu prasībām. Pavedienam piemīt augsts izturības koeficients , ka Rayon diegus bez grūtībām var izmantot pat pie 1200 dūrieniem minūtē. Šis skaitlis ievērojami pārsniedz visus līdz šim zināmos rezultātus šajā jomā.Tāpat jāņem vērā dabiskais viskozes spīdums, sajaukumā ar dabīgā zīda efektu. Ar šiem diegiem Jūs varat izšūt uz pilnīgi visiem audumiem pat uz džinsa un ādas. Augstās kvalitātes viskoze izšuvumam dod unikālu zīdainu mirdzumu. Šie diegi ir ļoti izturīgi , laba darba kvalitāte un dabiskas krāsu īpašības. Šo diegu krāsu gamma ietver sevī visus toņus.

*Ja Jūs vēlaties iegādāties šos diegus , tad, lai veiktu pasūtījumu , izmantojiet pieejamo toņu karti Madeira Aerofil .pdf formātā un vienkārši norādiet vēlamā krāsas toņa numuru un Jums nepieciešamo daudzumu. Krāsu precizitāte paraugā un orģinālā var atšķirties, kas ir atkarīgs no Jūsu datora monitora izšķirtspējas iestatījumiem.

Madeira Rayon diegu krāsu karte.pdf

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: