Šūšanas diegi Madeira Aerolock No 125 1200m

Šūšanas diegi Madeira Aerolock No 125 1200m
Cena:3,30€

Bez nodokļa: 2,73€

3 vai vairāk 3,00€
5 vai vairāk 2,80€
10 vai vairāk 2,65€
Ražotājs:  Madeira
Pieejamība:  Pieejams
Šūšanas diegi Madeira Aerolock No 125 1200m (20 toņi)
Ražotāja /pasūtījuma artikuls - № 9118


Aerolock
Izgatavoti no 100% poliestera. Šajos diegos ir pastiprināta vītne. Tiek izmantoti precīzām un izturīgām overloka vīlēm.  Izmantojiet savos darbos tikaii augstas kvalitātes produktu. Kādas priekšrocības Jums būs no ekskluzīva auduma un plānāka fasona, ja uzreiz pēc mazgāšanas būs attirušas visas vīles ? Ar Aerolock diegiem veidotās vīles būs izturīgas un precīzas. Aerolock garantē vīles izturību pat pie biežas mazgāsanas un lielas slodzes. Aerolock- izturīgs diegs, kas piemērots visām overloka un koverloka veidotajām vīlēm.
20 pamatkrāsas populārajiem premuim klases diegiem Aerolock No 125, jūs varat iegādāties kompaktās diega spolēs ar uztinumu 1.200m.
Ja jūs iegādāsieties vairāk nekā 2 gabalus, cena par 1 gab. būs 3.00 EUR
Ja jūs iegādāsieties vairāk nekā 4 gabalus, cena par 1 gab. būs 2.80 EUR
Ja jūs iegādāsieties vairāk nekā 9 gabalus, cena par 1 gab. būs 2.65 EUR

Ja plānojat izmantot atlaižu kodu, tad, pasūtot šo produktu, atlaide ir iespējama tikai vai ar atlaižu kuponu - 15%, vai  pēc iegādāto preču skaita ( vairāk par 2 ,  vairāk par4, vairāk par 9 ). Atlaides netiek  summētas ar citām spēkā esošajām atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem. Lūdzam  izvēlieties vienu no ērtākajām atlaižu iespējām

*Ja Jūs vēlaties iegādāties šos diegus , tad, lai veiktu pasūtījumu , vienkārši norādiet vēlamā krāsas toņa numuru un Jums nepieciešamo daudzumu. Krāsu precizitāte paraugā un orģinālā var atšķirties, kas ir atkarīgs no Jūsu datora monitora izšķirtspējas iestatījumiem.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: